To'liq nomlanishi:"RISHMAK TAHA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.05.2019Ro'yxatga olish raqami:724190Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.05.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:1.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01290 - Boshqа ko'p yillik ekinlаrni etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"RISHMAK TAHA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:17.05.2019Регистрационный номер:724190Дата перерегистрации:17.05.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:1.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01290 - Выращивание прочих многолетних культурОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления