To'liq nomlanishi:"MEZON- ZIYO " MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.10.2003Ro'yxatga olish raqami:4Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.03.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:19.02.2026Ustav kapitalining hajmi:10 151 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:23320 - G`isht, cherepitsа vа pishirilgаn loydаn boshqа qurilish mаteriаllаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722221 - Surxondaryo viloyati, Uzun tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MEZON- ZIYO " MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.10.2003Регистрационный номер:4Дата перерегистрации:14.03.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.02.2026Размер уставного фонда:10 151 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:23320 - Производство кирпича, черепицы и прочих строительных изделий из обожженной глиныОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722221 - Сурхандарьинская область, Узунский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:322150034523Статус свидетельства НДС: