To'liq nomlanishi:"ORBAY-MAIL DELIVERY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.01.2014Ro'yxatga olish raqami:004911-07Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.08.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:11.12.2021Ustav kapitalining hajmi:6 666 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:53100 - Ommаviy qаmrov zonаsidа xizmаt ko'rsаtish bo'yichа mаjburiyatlаr аsosidаgi pochtа xizmаtiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:29.01.2014Регистрационный номер:004911-07Дата перерегистрации:04.08.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:11.12.2021Размер уставного фонда:6 666 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:53100 - Почтовые услуги в соответствии с обязательствами по предоставлению услуг в зоне всеобщего охватаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления