To'liq nomlanishi:"M D M BUSINESS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.07.2019Ro'yxatga olish raqami:742762Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.07.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01410 - Yirik shoxli qorаmollаrning sut berаdigаn zotlаrini ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727233554 - Toshkent viloyati, Quyichirchiq tumani, PaxtazorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"M D M BUSINESS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.07.2019Регистрационный номер:742762Дата перерегистрации:11.07.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01410 - Разведение молочных пород крупного рогатого скотаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727233554 - Ташкентская область, Куйичирчикский район, ПахтазорСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления