To'liq nomlanishi:"NUKUS HAMKOR MARKETING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.12.2017Ro'yxatga olish raqami:558389Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.12.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:28.12.2023Ustav kapitalining hajmi:7 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:70220 - Tijorаt fаoliyati vа boshqаruv mаsаlаlаri bo'yichа mаslаhаt berishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735401 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, NukusSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:11.12.2017Регистрационный номер:558389Дата перерегистрации:11.12.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:28.12.2023Размер уставного фонда:7 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:70220 - Консультирование по вопросам коммерческой деятельности и управленияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735401 - Республика Каракалпакстан, НукусСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления