To'liq nomlanishi:"ECO FOODS CITY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.01.2018Ro'yxatga olish raqami:564515Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.01.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.10.2023Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:10710 - Non, xаmirdаn yangi tаyyorlаngаn qаndolаt mаhsulotlаri, tort vа pirojnoe ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730218 - Farg‘ona viloyati, Quva tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ECO FOODS CITY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.01.2018Регистрационный номер:564515Дата перерегистрации:12.01.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.10.2023Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10710 - Производство хлеба, свежих мучных кондитерских изделий, тортов и пирожныхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730218 - Ферганская область, Кувинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления