To'liq nomlanishi:"IDEAL HAMKOR SIFAT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.09.2015Ro'yxatga olish raqami:5562Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.09.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.05.2024Ustav kapitalining hajmi:7 005 343 999.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:10730 - Mаkаron mаhsulotlаri vа shungа o'xshаsh unli mаhsulotlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730218501 - Farg‘ona viloyati, Quva tumani, QuvaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:21.09.2015Регистрационный номер:5562Дата перерегистрации:21.09.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.05.2024Размер уставного фонда:7 005 343 999.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:10730 - Производство макаронных изделий и аналогичных мучных продуктовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730218501 - Ферганская область, Кувинский район, КуваСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330110024782Статус свидетельства НДС: