To'liq nomlanishi:"INGICHKA UZUMZORLARI" ISHLAB CHIQARISH KOOPERATIVI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.07.2020Ro'yxatga olish raqami:1946105Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.01.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:4 996 437 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01619 - Dehqonchilik sohаsidа boshqа xizmаtlаr ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:170 - Ishlab chiqarish kooperativiSOATO:1718224 - Samarqand viloyati, Payariq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:28.07.2020Регистрационный номер:1946105Дата перерегистрации:30.01.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 996 437 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01619 - Предоставление прочих услуг в области растениеводстваОПФ:170 - Производственный кооперативСОАТО:1718224 - Самаркандская область, Пайарыкский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318170131639Статус свидетельства НДС: