To'liq nomlanishi:"INOYAT INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.04.2004Ro'yxatga olish raqami:0171Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.01.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:4 850 419 520.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47300 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа motor yoqilg`isi chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1733217 - Xorazm viloyati, Urganch tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"INOYAT INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.04.2004Регистрационный номер:0171Дата перерегистрации:11.01.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 850 419 520.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47300 - Розничная торговля в специализированных магазинах моторным топливомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733217 - Хорезмская область, Ургенчский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:333040007245Статус свидетельства НДС: