To'liq nomlanishi:"TIAN-LANG" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.06.2022Ro'yxatga olish raqami:1156163Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.10.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:755 230 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10840 - Zirаvor vа dorivorlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727404 - Toshkent viloyati, OlmaliqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TIAN-LANG" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.06.2022Регистрационный номер:1156163Дата перерегистрации:30.10.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:755 230 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10840 - Производство пряностей и приправОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727404 - Ташкентская область, АлмалыкСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327180192268Статус свидетельства НДС: