To'liq nomlanishi:"TOP OIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT QO`SHMA KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.04.2015Ro'yxatga olish raqami:2050474Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.09.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:193 041 044 232.42 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10410 - O'simlik vа hаyvonlаr yog`lаri vа moylаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727407 - Toshkent viloyati, AngrenSOOGU:07884 - O'zbekiston Respublikasi yog'-moy sanoati korxonalari uyushmasi

Дата регистрации:16.04.2015Регистрационный номер:2050474Дата перерегистрации:26.09.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:193 041 044 232.42 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10410 - Производство растительных и животных масел и жировОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727407 - Ташкентская область, АнгренСООГУ:07884 - Ассоциация предприятий масложировой промышленности Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327160016561Статус свидетельства НДС: