To'liq nomlanishi:"IMPORT FOOD TRADE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.12.2018Ro'yxatga olish raqami:654445Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.01.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:15 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47290 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа boshqа oziq-ovqаt mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726283 - Toshkent shahri, Sirg‘ali tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326090038799QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:04.12.2018Регистрационный номер:654445Дата перерегистрации:13.01.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:15 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326090038799Статус свидетельства НДС: