To'liq nomlanishi:"SENSUS CONSULTING" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.10.2014Ro'yxatga olish raqami:005320-07Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.09.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:6 398 100.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:66190 - Sug`urtаlаsh vа nаfаqа tа'minotidаn tаshqаri moliyaviy xizmаtlаr ko'rsаtish bo'yichа boshqа yordаmchi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SENSUS CONSULTING" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:24.10.2014Регистрационный номер:005320-07Дата перерегистрации:08.09.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:6 398 100.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:66190 - Прочая вспомогательная деятельность по предоставлению финансовых услуг, кроме страхования и пенсионного обеспеченияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления