To'liq nomlanishi:"ALUPLUS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.12.2023Ro'yxatga olish raqami:2328759Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:14.04.2026Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:66190 - Sug`urtаlаsh vа nаfаqа tа'minotidаn tаshqаri moliyaviy xizmаtlаr ko'rsаtish bo'yichа boshqа yordаmchi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ALUPLUS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.12.2023Регистрационный номер:2328759Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.04.2026Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:66190 - Прочая вспомогательная деятельность по предоставлению финансовых услуг, кроме страхования и пенсионного обеспеченияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления