To'liq nomlanishi:"ZOMIN LOGISTIKA 2020" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.12.2019Ro'yxatga olish raqami:788755Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.12.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:50 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23640 - Quruq beton qorishmаlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708218 - Jizzax viloyati, Zomin tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ZOMIN LOGISTIKA 2020" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.12.2019Регистрационный номер:788755Дата перерегистрации:11.12.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:50 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23640 - Производство сухих бетонных смесейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708218 - Джизакская область, Зааминский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления