To'liq nomlanishi:"MARKAZ-4 STROY" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.04.2020Ro'yxatga olish raqami:835204Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.04.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:06.03.2026Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46730 - Yog`och, qurilish mаteriаllаri vа sаnitаriya-texnik uskunаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708218 - Jizzax viloyati, Zomin tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MARKAZ-4 STROY" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.04.2020Регистрационный номер:835204Дата перерегистрации:14.04.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.03.2026Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46730 - Оптовая торговля лесоматериалами, строительными материалами и санитарно-техническим оборудованиемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708218 - Джизакская область, Зааминский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления