To'liq nomlanishi:"ROSETTE MINERALS UZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.07.2020Ro'yxatga olish raqami:871890Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.07.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:Holati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:07290 - Boshqа rаngli metаll rudаlаrini qаzib olishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:14.07.2020Регистрационный номер:871890Дата перерегистрации:14.07.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:07290 - Добыча руд прочих цветных металловОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000