To'liq nomlanishi:"UNITED GOLD COMPLEX" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:31.03.2020Ro'yxatga olish raqami:832663Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.12.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:12 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:47780 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа boshqа yangi tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718406 - Samarqand viloyati, Kattaqo‘rg‘onSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:31.03.2020Регистрационный номер:832663Дата перерегистрации:27.12.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:12 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:47780 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими новыми товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718406 - Самаркандская область, КаттакурганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318060154722Статус свидетельства НДС: