To'liq nomlanishi:"ANGEL'S EXIM GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.08.2021Ro'yxatga olish raqami:2007943Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.03.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:27.03.2023Ustav kapitalining hajmi:100 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46190 - Keng аssortimentdаgi tovаrlаr ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710224 - Qashqadaryo viloyati, Qarshi tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ANGEL'S EXIM GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:09.08.2021Регистрационный номер:2007943Дата перерегистрации:25.03.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.03.2023Размер уставного фонда:100 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46190 - Деятельность агентов по оптовой торговле товарами широкого ассортиментаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710224 - Кашкадарьинская область, Каршинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления