To'liq nomlanishi:"MAX TEX EXIM GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.12.2022Ro'yxatga olish raqami:1341223Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.03.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:25.12.2023Ustav kapitalining hajmi:1 250 100 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:14190 - Boshqа kiyimlаr vа аksessuаrlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710401 - Qashqadaryo viloyati, QarshiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MAX TEX EXIM GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.12.2022Регистрационный номер:1341223Дата перерегистрации:25.03.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.12.2023Размер уставного фонда:1 250 100 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:14190 - Производство прочей одежды и аксессуаровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710401 - Кашкадарьинская область, КаршиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления