To'liq nomlanishi:"ISTIQLOL TOMORQA AGRO SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.11.2019Ro'yxatga olish raqami:782211Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.06.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:20 500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01611 - Qishloq xo'jаlik texnikаsini operаtori vа texnik xodimi bilаn berishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724226 - Sirdaryo viloyati, Sardoba tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:20.11.2019Регистрационный номер:782211Дата перерегистрации:01.06.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:20 500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01611 - Предоставление сельскохозяйственной техники вместе с оператором и техническим персоналомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724226 - Сырдарьинская область, Сардобский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:324090193800Статус свидетельства НДС: