To'liq nomlanishi:"SARDOBA DON" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.08.2019Ro'yxatga olish raqami:1992864Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.03.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01161 - Pаxtа yetishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724226 - Sirdaryo viloyati, Sardoba tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SARDOBA DON" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:29.08.2019Регистрационный номер:1992864Дата перерегистрации:17.03.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 200 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01161 - Выращивание хлопчатникаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724226 - Сырдарьинская область, Сардобский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:324090100512Статус свидетельства НДС: