To'liq nomlanishi:"GROUP ZOMIN BURGUTI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.10.2019Ro'yxatga olish raqami:769875Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.11.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:04.01.2025Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:45201 - Engil аvtomobillаrgа texnik xizmаt ko'rsаtish vа tа'mirlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708401 - Jizzax viloyati, JizzaxSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:11.10.2019Регистрационный номер:769875Дата перерегистрации:02.11.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:04.01.2025Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:45201 - Техническое обслуживание и ремонт легковых автомобилейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708401 - Джизакская область, ДжизакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления