To'liq nomlanishi:"SILK JET" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.06.2017Ro'yxatga olish raqami:446725Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.09.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.06.2024Ustav kapitalining hajmi:71 643 300.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46490 - Boshqа mаishiy tovаrlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727248 - Toshkent viloyati, Qibray tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SILK JET" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:01.06.2017Регистрационный номер:446725Дата перерегистрации:09.09.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.06.2024Размер уставного фонда:71 643 300.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46490 - Оптовая торговля прочими бытовыми товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727248 - Ташкентская область, Кибрайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления