To'liq nomlanishi:"ROSS TAROZ SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.02.2011Ro'yxatga olish raqami:003223-07Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.02.2011Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:28290 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn umumiy foydаlаnishgа mo'ljаllаngаn mаshinа vа uskunаlаrni ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.02.2011Регистрационный номер:003223-07Дата перерегистрации:22.02.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 500 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:28290 - Производство прочих машин и оборудования общего назначения, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления