To'liq nomlanishi:"SILK ROAD DEVELOP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2013Ro'yxatga olish raqami:04067Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:30.05.2024Ustav kapitalining hajmi:5 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:42210 - Tаqsimlovchi muhаndislik ob'ektlаri qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730412 - Farg‘ona viloyati, Marg‘ilonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:07.11.2013Регистрационный номер:04067Дата перерегистрации:07.11.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:30.05.2024Размер уставного фонда:5 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:42210 - Строительство распределительных инженерных объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730412 - Ферганская область, МаpгиланСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления