To'liq nomlanishi:"PIRAMIDA ASIA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.01.2010Ro'yxatga olish raqami:02289Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.06.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:105 648 333.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46440 - Chinni buyumlаr, shishа idishlаr vа tozаlаsh vositаlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730412 - Farg‘ona viloyati, Marg‘ilonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PIRAMIDA ASIA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.01.2010Регистрационный номер:02289Дата перерегистрации:14.06.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:105 648 333.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46440 - Оптовая торговля изделиями из фарфора, стеклянной посудой и чистящими средствамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730412 - Ферганская область, МаpгиланСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000