To'liq nomlanishi:"CHUST LOGISTIC TRANS WORLD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.11.2021Ro'yxatga olish raqami:1059163Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:500 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:49410 - Аvtomobil trаnsportidа yuk tаshishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714237 - Namangan viloyati, Chust tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:03.11.2021Регистрационный номер:1059163Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:24.09.2025Размер уставного фонда:500 000 000.00 сумСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:49410 - Грузовые перевозки автомобильным транспортомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714237 - Наманганская область, Чустский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000