To'liq nomlanishi:"SAYYID NUR ZILOLA" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.04.2019Ro'yxatga olish raqami:710651Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.04.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:25.02.2026Ustav kapitalining hajmi:274 500 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:47190 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа boshqа tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1714237501 - Namangan viloyati, Chust tumani, ChustSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SAYYID NUR ZILOLA" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:11.04.2019Регистрационный номер:710651Дата перерегистрации:11.04.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.02.2026Размер уставного фонда:274 500 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47190 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах прочими товарамиОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1714237501 - Наманганская область, Чустский район, ЧустСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления