To'liq nomlanishi:"BAXRI ASAD BARAKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.10.2020Ro'yxatga olish raqami:906844Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.10.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:300 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:49310 - Shаhаr vа shаhаr аtrofigа qаtnаydigаn quruqlikdаgi yo'lovchi trаnsportiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706242864 - Buxoro viloyati, Romitan tumani, Bog‘iturkonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:23.10.2020Регистрационный номер:906844Дата перерегистрации:23.10.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:300 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:49310 - Городской и пригородный сухопутный пассажирский транспортОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706242864 - Бухарская область, Ромитанский район, БогитурконСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306120131349Статус свидетельства НДС: