To'liq nomlanishi:"DUNYO TRANSPORTLARI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:26.07.2021Ro'yxatga olish raqami:1018187Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:Holati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:49410 - Аvtomobil trаnsportidа yuk tаshishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706242 - Buxoro viloyati, Romitan tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:26.07.2021Регистрационный номер:1018187Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:49410 - Грузовые перевозки автомобильным транспортомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706242 - Бухарская область, Ромитанский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306120211163Статус свидетельства НДС: