To'liq nomlanishi:"ANDIJAN DIGITAL HUB" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.08.2025Ro'yxatga olish raqami:2911369Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.08.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:25 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:62010 - Kompyuter dаsturlаshtirish sohаsidаgi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703209 - Andijon viloyati, Bo‘ston tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:13.08.2025Регистрационный номер:2911369Дата перерегистрации:15.08.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:25 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:62010 - Деятельность в области компьютерного программированияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703209 - Андижанская область, Бустонский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления