To'liq nomlanishi:"NRG VODIY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.07.2023Ro'yxatga olish raqami:2229162Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.06.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.02.2026Ustav kapitalining hajmi:48 555 566 835.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:41201 - Turаr joy binolаrini qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703401 - Andijon viloyati, AndijonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NRG VODIY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:29.07.2023Регистрационный номер:2229162Дата перерегистрации:04.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.02.2026Размер уставного фонда:48 555 566 835.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010228898Статус свидетельства НДС: