To'liq nomlanishi:"MI ADVERTISING 2020" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.12.2019Ro'yxatga olish raqami:787655Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.12.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:605 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:18130 - Bosmа shаkllаrni tаyyorlаsh vа informаtsion fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703401 - Andijon viloyati, AndijonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MI ADVERTISING 2020" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:04.12.2019Регистрационный номер:787655Дата перерегистрации:04.12.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:605 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:18130 - Изготовление печатных форм и информационная деятельностьОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703401 - Андижанская область, АндижанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления