To'liq nomlanishi:"QUDMA MEDICALS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.10.2020Ro'yxatga olish raqami:908372Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:32500 - Meditsinа vа stomаtologiya аsboblаri vа jihozlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727212552 - Toshkent viloyati, Ohangaron tumani, Yon-ariqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"QUDMA MEDICALS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.10.2020Регистрационный номер:908372Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:32500 - Производство медицинских и стоматологических инструментов и принадлежностейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727212552 - Ташкентская область, Ахангаранский район, Ен-арикСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327080133629Статус свидетельства НДС: