To'liq nomlanishi:"SHAHRIXON RAVON YO`L" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.03.2016Ro'yxatga olish raqami:3461Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.03.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:10.12.2024Ustav kapitalining hajmi:6 500 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:41202 - Yashаsh uchun mo'ljаllаnmаgаn binolаr qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703230890 - Andijon viloyati, Shaxrixon tumani, NazarmaxramSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:11.03.2016Регистрационный номер:3461Дата перерегистрации:11.03.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:10.12.2024Размер уставного фонда:6 500 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:41202 - Строительство нежилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703230890 - Андижанская область, Шахриханский район, НазармахрамСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления