To'liq nomlanishi:"GROUP XURUSTAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.06.2020Ro'yxatga olish raqami:854993Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.06.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:600 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:03220 - Chuchuk suv аkvаkulturаsiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703217815 - Andijon viloyati, Ulug‘nor tumani, MingchinorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GROUP XURUSTAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:03.06.2020Регистрационный номер:854993Дата перерегистрации:03.06.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:600 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:03220 - Аквакультура пресноводнаяОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703217815 - Андижанская область, Улугноpский район, МингчинаpСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления