To'liq nomlanishi:"SAM-MOS TRAYDING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.01.2018Ro'yxatga olish raqami:565540Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.11.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:12 877 238 920.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:93290 - Dаm olish vа ko'ngil ochishni tаshkil etish bo'yichа boshqа fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718401 - Samarqand viloyati, SamarqandSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SAM-MOS TRAYDING" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.01.2018Регистрационный номер:565540Дата перерегистрации:05.11.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:12 877 238 920.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:93290 - Прочая деятельность по организации отдыха и развлеченийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718401 - Самаркандская область, СамаркандСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318010213958Статус свидетельства НДС: