To'liq nomlanishi:"LE SECRET TRADE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.07.2021Ro'yxatga olish raqami:1011679Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.07.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:409 900 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46450 - Pаrfyumeriya vа pаrdoz tovаrlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"LE SECRET TRADE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.07.2021Регистрационный номер:1011679Дата перерегистрации:06.07.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:409 900 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46450 - Оптовая торговля парфюмерными и косметическими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления