To'liq nomlanishi:"SMART SCHOOL CHILONZOR" NODAVLAT TA`LIM MUASSASASI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.05.2017Ro'yxatga olish raqami:517802Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.10.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:11 086 941 327.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:85200 - Boshlаng`ich tа'limTashkiliy-huquqiy shakl:190 - Boshqa guruhlarga kiritilmagan tijorat tashkilotiSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:16.05.2017Регистрационный номер:517802Дата перерегистрации:15.10.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:11 086 941 327.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85200 - Начальное образованиеОПФ:190 - Коммерческая организация, не включенная в другие группировкиСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления