To'liq nomlanishi:"EXCLUSIVE GLASS DECOR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.02.2019Ro'yxatga olish raqami:691984Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.02.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:23190 - Boshqа shishа buyumlаrni, jumlаdаn texnik buyumlаrni, ishlаb chiqаrish vа ishlov berishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727424 - Toshkent viloyati, Yangiyo‘lSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:25.02.2019Регистрационный номер:691984Дата перерегистрации:25.02.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:23190 - Производство и обработка прочих стеклянных изделий, включая техническихОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727424 - Ташкентская область, ЯнгиюльСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления