To'liq nomlanishi:"BEAUTY GLASS COVER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.06.2016Ro'yxatga olish raqami:4603Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.05.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:29.05.2025Ustav kapitalining hajmi:22 222 221.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:23130 - Kovаk shishа buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:28.06.2016Регистрационный номер:4603Дата перерегистрации:29.05.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.05.2025Размер уставного фонда:22 222 221.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:23130 - Производство полых стеклянных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления