To'liq nomlanishi:"SPZ-BEARINGS O`ZBEKISTON-ROSSIYA QO`SHMA KORXONASI" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.06.2004Ro'yxatga olish raqami:30Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.12.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:44 986 395 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:28150 - Podshipniklаr, tishli g`ildirаklаr, tishli uzаtmа vа yuritmаlаrning elementlаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703211 - Andijon viloyati, Jalaquduq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.06.2004Регистрационный номер:30Дата перерегистрации:25.12.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:44 986 395 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:28150 - Производство подшипников, шестеренок, элементов зубчатых передач и приводовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703211 - Андижанская область, Жалакудукский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303110002882Статус свидетельства НДС: