To'liq nomlanishi:"GPZ- 27 PODSHIPNIK ZAVOD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.04.2020Ro'yxatga olish raqami:838164Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.04.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 709 920 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:28150 - Podshipniklаr, tishli g`ildirаklаr, tishli uzаtmа vа yuritmаlаrning elementlаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703211 - Andijon viloyati, Jalaquduq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:303110155050QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"GPZ- 27 PODSHIPNIK ZAVOD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.04.2020Регистрационный номер:838164Дата перерегистрации:21.04.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 709 920 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:28150 - Производство подшипников, шестеренок, элементов зубчатых передач и приводовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703211 - Андижанская область, Жалакудукский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303110155050Статус свидетельства НДС: