To'liq nomlanishi:"IDEAL EXSPORT AGRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.11.2021Ro'yxatga olish raqami:1059033Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:10.04.2026Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:01630 - Hosil yig`ilgаndаn keyingi qishloq xo'jаlik fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718209 - Samarqand viloyati, Jomboy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:03.11.2021Регистрационный номер:1059033Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:10.04.2026Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:01630 - Сельскохозяйственная деятельность после сбора урожаяОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718209 - Самаркандская область, Джамбайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318110176638Статус свидетельства НДС: