To'liq nomlanishi:"BUYUK KOMPLEKS CITY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.04.2021Ro'yxatga olish raqami:979721Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.09.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:30 628 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:41201 - Turаr joy binolаrini qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718236 - Samarqand viloyati, Urgut tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:303010268740QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:19.04.2021Регистрационный номер:979721Дата перерегистрации:18.09.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:30 628 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:41201 - Строительство жилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718236 - Самаркандская область, Ургутский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010268740Статус свидетельства НДС: