To'liq nomlanishi:"MUVVO BROKERAGE GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.02.2021Ro'yxatga olish raqami:945064Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.02.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:29.01.2026Ustav kapitalining hajmi:12 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:52292 - Bojxonа аgentlаrining xizmаtlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726264 - Toshkent shahri, Bektemir tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:02.02.2021Регистрационный номер:945064Дата перерегистрации:02.02.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.01.2026Размер уставного фонда:12 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:52292 - Услуги таможенных агентовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726264 - город Ташкент, Бектемирский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления