To'liq nomlanishi:"EDRIVE ELECTROCAR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.08.2022Ro'yxatga olish raqami:1312165Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.10.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.01.2026Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:45111 - Аvtomobillаr vа engil motorli trаnsport vositаlаrining ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326080201742QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:29.08.2022Регистрационный номер:1312165Дата перерегистрации:03.10.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.01.2026Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:45111 - Оптовая торговля автомобилями и легкими автотранспортными средствамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080201742Статус свидетельства НДС: