To'liq nomlanishi:"OLTIN NIHOL DAROMADI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.11.2016Ro'yxatga olish raqami:5110Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.11.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:318 313 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01452 - Qorаko'l zotlilаrdаn tаshqаri qo'ylаrni ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703220505 - Andijon viloyati, Qo‘rg‘ontepa tumani, QorasuvSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:17.11.2016Регистрационный номер:5110Дата перерегистрации:17.11.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:318 313 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01452 - Разведение овец, кроме каракульских породОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703220505 - Андижанская область, Кургантепинский район, КарасуСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303140079036Статус свидетельства НДС: