To'liq nomlanishi:"INTER AGRO PLUS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.04.2019Ro'yxatga olish raqami:715365Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:24.04.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:9 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:01452 - Qorаko'l zotlilаrdаn tаshqаri qo'ylаrni ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239830 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumani, JambulSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"INTER AGRO PLUS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.04.2019Регистрационный номер:715365Дата перерегистрации:24.04.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:9 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01452 - Разведение овец, кроме каракульских породОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239830 - Ташкентская область, Юкоричирчикский район, ДжамбулСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления